Na planetce Vobludárium žili byli zrůdičky a fujtajblíci. Byla to taková malá stvoření, která se mezi sebou neustále škádlila. Někteří tvorové si tak dlouho nečistili zuby, až páchli tak daleko, jak jen vítr vál. Jiní se předháněli, kdo vypustí nejdelší nudli. Ostatním kručelo v břiše hlady tak moc, až se před tímto strašidelným zvukem roztomilé příšerky schovávaly pod postel...

 
Dokážeš se stát vládcem této 
planetky právě ty? 

 

Balení obsahuje 2x pravidla s nápovědou a 28 strašidelných příšerek, které ti nedají pokoj. Tvým úkolem je vybrat tu nejlepší vlastnost, porazit soupeře a zhostit se všech voblud. V cestě ti budou stát ty nejsmradlavější, nejhladovější a nejstrašidelnější tvorové, kteří na planetce Vobudárium žijí.

 

Chceme ukázat, že hraní klasických karetních her může být zábava a dítě zabaví stejně dobře, jako třeba tablet nebo telefon. Hra je jednoduchá a praktická. Díky své velikosti ideálně padne do dětských ručiček a je možné ji vzít všude sebou. O zábavu je postaráno a cestování tak přestává být pro děti otrava. Svoji jednoduchostí zvládnou hru i ti nejmenší, přesto je k výhře potřeba přemýšlet a uvážlivě vybírat vlastnosti Vobludek.

 

Hra je určená pro hráče od 7mi let.

 

 

Vobludárium - Zrůdičky a Fujtajblíci

200,00 KčCena

30 karet

  • 28 příšerek
  • 2 kartičky nápověda